Data rozpoczęcia: natychmiast

Kierownik sprzedaży eksportowej - Europa Wschodnia (m/k/d)

aby wzmocnić nasz zespół eksportowy w Moers.

Twoje zadania:

  • W sposób strategiczny, aktywny i przekonujący wprowadzasz na rynek i sprzedajesz produkty i usługi firmy DEFLEX naszym klientom w branży budowlanej - głównie w sektorze okien i fasad - od małych średnich firm do dużych korporacji.
  • Przejmiesz dobrze rozwiniętą, istniejącą bazę klientów, przeprowadzisz analizy rynku i konkurencji oraz weźmiesz udział w odpowiednich targach.
  • Pozyskujesz nowych klientów na istniejących rynkach i rozwijasz nowe rynki.
  • Raportują bezpośrednio do szefa sprzedaży i marketingu eksportowego.

Twój profil:

  • Posiadasz wykształcenie w dziedzinie handlowej lub technicznej, a najlepiej stopień naukowy.
  • Pewność siebie w mowie i piśmie w języku niemieckim i angielskim, inne języki są pożądane.
  • W najlepszym wypadku mieszkasz w większym obszarze Moers, gdzie znajduje się również Twoje biuro w naszej siedzibie.
  • Posiadasz niezbędną gotowość do podróży w zależności od zadania (20-40 %).
  • Masz pionierskiego ducha i zdobyłeś już międzynarodowe doświadczenie zawodowe.
  • Jesteś otwarty, komunikatywny, obeznany z mediami społecznościowymi i masz sympatyczny, humorystyczny i zwycięski sposób.
  • Jesteś dynamiczny, proaktywny, jak również zorientowany na rozwiązania i masz dobrą porcję umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych.
  • Masz doświadczenie w sprzedaży oraz silne umiejętności prezentacyjne, komunikacyjne i perswazyjne (zarówno na miejscu, jak i poprzez wideorozmowę).
  • Lubisz pracować na własną odpowiedzialność, potrafisz się dobrze zorganizować i jesteś przyzwyczajony do podróży i pracy w trasie.

Oferujemy:

  • Pewna praca w przyszłościowej firmie rodzinnej
  • Płaska hierarchia i elastyczne godziny pracy, w tym uzupełniające biuro domowe
  • Intensywna i osobista indukcja
  • Wymagające i zróżnicowane zadania o wysokim stopniu odpowiedzialności osobistej
  • Profesjonalny system CRM z aplikacją na smartfony z dostępem do danych w drodze
  • Stałe stanowisko w pełnym wymiarze czasu pracy na czas nieokreślony
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • Dalsze korzyści, takie jak rower służbowy, WellPass, dystrybutor wody itp.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do wiadomości Pani Manueli Korn drogą elektroniczną na adres bewerbung@deflex.de lub pocztą na adres:

DEFLEX systemy uszczelniające GmbH
Heinrich-Hertz-Str. 18-22
47445 Moers

Firma DEFLEX®-Dichtsysteme GmbH od ponad 35 lat jest specjalistycznym dostawcą i wiodącym partnerem systemowym w zakresie systemów uszczelnień i konstrukcji specjalnych w budownictwie okiennym, drzwiowym i fasadowym. Stawiamy na długoterminowe, oparte na współpracy i solidne relacje z klientami. Nasi partnerzy biznesowi w kraju i za granicą cenią nas jako rzetelnych, innowacyjnych i sympatycznych.

Rodzaj zatrudnienia: pełny etat

Kontakt

Manuela Korn

Sekretariat Kfm. i Administracja Personalna